Srpen 2014

4.8.2014

4. srpna 2014 v 22:35 | Angeli
Jídelníček:
Krajíc chleba - (+150 kcal)
Rohlík - ( +110 kcal)
Brambory (150 g) - (+90 kcal)
3 čokoládové bonbóny - (+150 kcal)
Nektarinka - (+60 kcal)
Meloun (mooc) - (+ 100 kcal asi)

Pití:
Monster Lo- Carb (+47 kcal)
Voda

Celkem přijato: 707 kcal

Pohyb:
Rotoped 60 min. (-600 kcal)
Posilování 35 min. (Sklapovačky 3x20, zadeček 6x20, Kill that Muffin top, Butt in fire, Miley Cyrus ab workout) (-350 kcal)
-8 hodin v práci (dělám celkem fyzicky náročnou práci se dřevem, kalorie píšu jen odhadem) (-400 kcal)

Celkem spáleno: 1350 kcal

CELKEM: -643 KCAL

Dneska bohužel nic víc než jídelníček napsat nestihnu, čekám, jestli se dostaví přítel, protože dneska si musíme promluvit a já mám strašný nervy (mám pocit, že mě podvádí...) - s tím bohužel souvisí i ta čokoláda >:( potřebovala jsem se (a potřebuju. .) Nějak uklidnit.. no snad už nic nesním :/ co vy, hubňulky?
Angeli

3.8.2014

3. srpna 2014 v 21:48 | Angeli
Mm.. opět se vám mooc omlouvám, ale dneska jsem zase nestihla napsat ty dva články, musela jsem nečekaně cestovat.. snad vážně zítra!
Jídelníček:
- brambory vařené (120 g) - (+172 kcal)
- kuřecí maso (100 g) -(+113 kcal)
-půl krajíce chleba - (+80 kcal)
- jogurt bílý selský (100g) -(+ 60 kcal)
-kousek cvibochu (zase >:() - (+70 kcal)
Pití:
Voda
- Monster Lo-Carb - (+47 kcal)
- káva (+100 kcal)

Celkem přijato: 642 kcal

Pohyb:
-rotoped 90 min. - (-900 kcal)
-posilování 35 min. (3x20 sklapovačky, 3x20 zadečel, Kill that muffin top,butt on fire, abs on fire) - (-350 kcal)

Celkem spáleno: 1250 kcal

CELKEM: -608 KCAL

Dneska celkem spokojenost:) uvidím, jestli přítel ještě konečně doveze meloun, kdyžtak bych ho připsala... dneska nás čeká rozhovor:/
Jak jste na tom vy?:))
Angeli

2.8.2014

2. srpna 2014 v 20:37 | Angeli
Jelikož je to můj první jídelníček na tomto blogu, na úvod chci jen říct, že nerozlišuji snídaně-oběd a tak, jím když mám fakt hlad.
- okurky polní (asi 8 ks dohromady za celý den) - (+80 kcal)
- rohlík tukových s 1 plátkem kuřecí šunky a trochou taveného sýra - (+130 kcal)
- kousek melounu - (+15 kcal)
- pečené brambory ( 200 g ) - (+160 kcal)
-asi tak 2 g mamčiny buchty (cvibochu), protože trvala na tom, že musím ochutnat :D dejme tomu že -(+50 kcal)
+DOPISUJI ZAVAŘENÉ BROSKVE (+50 kcal),
Pití:
Voda, 2 kafe - jedno s umělým sladidlem, které mi pak došlo, tudíž druhé s cukrem - (+170 kcal)
Celkem přijato : 655 kcal

Pohyb:
90 minut rotoped - (-900 kcal)
35 minut posilování (POP pilates Corset workout, Legs on fire, Butt on fire,Victoria Secret Ab workout, 3x20 sklapovačky, 3x20 ten cvik na zadek) - (-350 kcal asi :D)

Celkem spáleno: -1250 kcal

VÝSLEDEK: -595 kcal

Dneska jsem celkem spokojená, až na ty dva cukry v kávě! >:( ale bylo to mezi cvičením, což se prý může, no...
Jinak pokud dneska dorazí přítel, možná si dám ještě meloun, kdyžtak ho pak připíšu:)
A jinak se chci omluvit, že možná nestihnu ty dva slibované články ze včera - nejpozději do zítřka tu ale budou, slibuju!
Angeli♥

Že by změna?

2. srpna 2014 v 16:46 | Angeli
Ahoj:)
V první řadě, proč k tomhle vůbec došlo.
Zase jsem si u přítele nechala flešku :D celý den to mám v hlavě, pak jsem s ním a zapomenu na to. Nechtějte abych opakovala moje slova, když jse se dnes vzbudili a já to zjistila.
Takže Jill dnes nehrozí.
A to mě donutilo k přemýšlení..
Opravdu mám strach znovu ji cvičit, potom co jsem s tím přstala kvůli migréně. Nechci se ulejvat ani nic takovýho, jen se bojím, že to na mě zase přijde..
K 30DS jsem měla v plánu si stáhnout nějaké další dva ratší workouty, jeden na břicho a druhý na zadeček,protože jsou to moje nejproblémovější partie. A jak to dopadlo?
Objevila jsem úžasnou ženu! CASSEY HO
Má svo vlastní webovou stráku ( blogilates.com ) a na n spoustu, spoustu workoutů - 1., rozděleny jak na různé partie, tak na celé tělo, 2., v různých formách (jak videa, tak série cvičení na obrázcích). Mezi její workouty patří i například několik podle modeek Victoria's Secret. Cvičení s ní je zábava, nedělá jí problém si na něj např. obout lodičky :D
Takže jsem si hned snad 12 workoutů vytiskla, jak na pas (jupíí!), tak na zadeček, nohy, stehna.. všecko. A začala se mi na mysl vkrádat myšlenka, že bych se Jill "vzdala" a cvičila denně k rotopedu a sklapovačkám a tomu cviku na zadek, o kterém jsem se už zmiňovala jen několik jejích workoutů denně. Sice mi v hlavě hlodá neodbitný pocit, že jsem jen lenoch, ale na druhou stranu, když se pokusím uvažovat logicky, se mi vyplatí že bych tím teoreticky ušetřila čas (od pondělí do čtvrtka chodím na 8 hodin do práce a hned jak dojedu, jdu většinou na 2-3 hoďky spát, předtím, než jdu na rotoped) a nebylo by to cvičení monotónní.. I když ten pocit, že jsem ulejvák, ne a ne odejít -,- ... Možná že bych si raději od Jill stáhla něco jiného, nevím..
Jaký na to máte názor vy?

Každopádně stránky Cassey moc moc doporučuji (najdete i ji na youtube, instagramu..) a jelikož jsem právě slezla z rotopedu a šlasi sem jen na chvíli odpočinout při psaní, jdu se do několika workoutů hned pustit:)!

Večer se Vám ještě ozvu se slibovanými články a jídelníčkem.
Angeli♥

Článek v mezičase

1. srpna 2014 v 19:16 | Angeli
Zase ahoj!:)
Právě jsem dojela první hodinku na rotopedu (protože jsem předtím musela ještě uklízet) a čeká mě ještě jedna půlhodinka - měly to být hodiny dvě, ale večer musím hlídat a ještě se chci stihnout vykoupat a umýt si vlasy.
Jakmile dopíšu tenhle článek, hodlám se zapsat si první dva spřátelené blogy - mám radost!!:)
A teď k těm mým slibovaným plánům,díky kterým mám teď už lepší náladu.
OD ZÍTŘKA ZAČÍNÁM S JILLIAN - Už jsem 30 DS jednou jela, ale nebylo mi z toho moc dobře.. ale už se na to nějakou dobu chystám, dnes si konečně vyzvednu u přítele flashku a strčím to do nopťasu a zítra jdu na to!:)
KDYŽ PŘIJDE HLAD, BUDU PSÁT (a pít) - k tomu snad není co dodat. Zbývá mi se jen dostat přes tu počáteční strnulost se sveřejňováním myšlenek, časem to snad nebude tak chaotické :D

Sice jsem dnes nedodržovala jídelníček,ale hodím vám sem aspoň dnešní pohyb :
ROTOPED - 90 min. (-900 kcal)
Posilování s vlastní vahou - sklapovačky (3x20) a takový cvik na zadeček, u kterého vůbec netuším, jak ho nazvat :D (3x20).

Jinak jsem dnes musela v menu ZMĚNIT SVOJE MÍRY!!!
Místo 53 cm přes stehna jsem při dnešním měření zjistila, že mám 50 CM a přes boky nemám 88 cm ale 83 CM!
Nechápu jak se to stalo, ale mám z toho ohromnou radost!:))
Teď už jen zbývá udělat něco s tím mým ohromným pasem a zpevnit můj rosolovitý zadek.

Zítra se můžete u mě na blogu těšit na dvě věci - 1., vypíšu vám něco o sobě - jak dlouho mě ppp provází a kam až mě dovedly (budete koukat..), a za 2., napíšu něco víc o svých motivacích (například, ta s tím přítelem není jen tak..)
Taky přemýšlím, že začnu na blog dělat recenze o knížkách, které čtu - týdně přečtu minimálně 2-3 a je to moje droga.♥

Doufám, že se Vám všem daří,
s láskou Angeli

Nesnáším pátky! + "jídelníček" 1.8. 2014

1. srpna 2014 v 15:56 | Angeli
Totálně v depresi, totálně v prdeli.
Nesnáším pátky, kdy nemám co dělat a jen se přežírám :(((!
Brečím tady, už nevím co s tím, vždycky to dřív nebo později poseru, stejně jako včera, po krásné dietě přijde den dva kdy klidně sním i 2000 kcal a bliju a bliju.
Dnes to skoro nešlo. Šla ze mě z většiny voda. Váha ukazuje 54, ale nevěřím tomu, beztak se jen to jídlo ještě nestihlo uložit. Hnus, hnus. Přítel mi jako řadu řekne tak nezvracej, jenže on to nepochopí. A ještě mi nadá, vyčte mi to, vyhrožuje. . Jsem za to ale zvláštním způsobem ráda. Vidím, že mu na mě záleží. . Ale k ničemu mi to není. Prosím, prosím, poraďte mi nejak, pomozte mi pryč z toho kruhu depresí, který si způsobuju sama..
Brečím a nejde to zastavit. Už mi dochází nápady jak se ubránit tomu čím dál častějšímu přejídání a následnému zvracení. Takhle nikdy nezhubnu...
Omlouvám se za tak zmatený článek, ale píšu na mobilu a ještě roztřesená. Není to tak, že bych normálně jedla tak moc, to si o mně nemyslete- obyčejně příjmu max. 800 kcal a minimálně tolik spálíspalim, ale pak přijde jeden z těch dní a veškerá snaha je zmařená..
Dnes raději ani nebudu jmenovat, co vše jsem snědla,bylo toho moc. Stydím se. Jdu na dvě hodiny na rotoped, abych aspoň něco z mých dnešních hříchu odčimila. Večer tu ještě budu, odpovím na komentáře a přidám, co mám v plánu od zítřka.
Pište prosím rady, vy jste ty, kdo mi jediné rozumí. ..
Angeli